PC games

Nějaké hry s koňmi pro toxe008

16. července 2010 v 11:13 | Kakačka
Takže napíšu sem nějaké pc hry s koňmi na požádání "toxe008".
c.č.

Spore Creatures

16. července 2010 v 10:27 | Kakačka
Tato hra je na přání mého SBéčka TÝNKY (www.riky-tyna.blog.cz). Žádost mi napsala v dubnu, takže se omlouvám, ale komentáře jsem si nevšimla :), snad se nezlobíš. Tak teď už ale k hře.

Klik c.č.

Chcete napsat o nějaké hře ?

25. dubna 2010 v 11:22 | Kakačka
No tak mě napadlo psát o hrách "na přání". Co vy na to ? Že by jste třeba napsali do komentářů "Ahoj, prosím nenapsala by jsi o hře .... ? Díky" .Ale jestli tam nebude prosím, tak se vám na to rovnou můžu vyprdnout :D Takže v komentu by samozřejmě mělo být prosím a popřípadě díky, pak také o jakou hru jde :D. Komenty ale pište jen pod tento článek ! ;) Já to budu pravidelně kontrolovat a pokusím se vyhovět ;)  

The Sims 3-Povolání snů!

7. března 2010 v 11:42 | Kakačka
Ok ! Je tu nový datadisk k celkem nové hře The Sims 3 ! K této hře, jsou již 2 datadisky a jeden balíček, ale vyšly docela dost rychle ! TAk dost keců a tady máte trailer:

hřebčín U Bílého potoka

16. února 2010 v 17:27 | Kakačka
Tak další hra která se mi zalíbila je hřebčín u Bílého potoka.

Horsez 5: Jezdecký šampion

14. února 2010 v 20:49 | Kakačka
Tak tuhle hru budu mít. Prvně nebyla v česku a nesla název imagine champion rider, ale už je v česku pod názvem horsez 5 a tak vám sem dám video.

"Musíme ty mustangy zachránit!" S těmito slovy se Lily pouští do nejúžasnějšího dobrodružství svého života. Bude muset ochočit ty nejdivočejší koně, s jakými se kdy setkala: mustangy z rezervace Divoká hora.

S pomocí se naštěstí může spolehnout na své okolí: svého přítele Liama, Sáru, to je Liamova matka a uznávaná veterinářka, a Granta, talentovaného našeptávače koním. Jestli však chce klisny mustangů zachránit, bude se muset vypořádat s dřívějšími problémy s Carlou Van Guinessovou, odhodlanou zastánkyní jezdeckého bičíku.

To je taky krása, že ? A tady ještě pár fotek


Zdroj informací: gameexpres.cz
zdroj obrázků: google.cz

Horse life 2

14. února 2010 v 20:07 | Kakačka
To je prostě upe nejvíc krásná hra ! To je tak strašně realistický a krásný a božský ! No koukněte se sami, ale až pod perexem xD

Pony Friends 2

14. února 2010 v 19:58 | Kakačka
Našla jsem bezva hru ! Je o koních samoozřejmě a je tam dané i video a je božský !

Jmenuje se Pony Friends 2

Hra není o ničem jiném než o lásce ke zvířatům! Tedy pochopitelně ke koňům, kobylkám, hříbátkům a poníkům. Vyberte si z celých dvanácti plemen a přizpůsobte si svého kamaráda celou řadou možností. Můžete si zakoupit mnoho doplňků, či dokonce vytvořit vlastní. Přidělte poníkovi tu správnou osobnost. Může být přátelský, silný, atd.

Sbližte se se svým zvířecím přítelem prostřednictvím společných aktivit a zážitků jako vyjížďkové jízdy, drezůra a speciální triky, které ho naučíte. Krmte poníka, udržujte ho v čistotě, bavte se s ním a získáte si věrného kamaráda, s kterým zažijete báječné chvíle!


A tady je to video ! Že je to božský ! Nevím možná zauvažuju o koupi :-D

A tady ještě nějaký obrázky...

Co na ni říkáte ? Budu takhle hledat další hry a za chvilku už napíšu o další ale ještě jdu o ní něco hledat :)

zdroj informací, obrázků a videa : http://www.gameexpres.cz/
 
 

Reklama