Můj deník

Končím

26. ledna 2011 v 18:31 | Kakačka
Nic víc vám k tomu prostě neřeknu, tenhle blog je uplně na hovno, jen samý kecy a deníčky. Takže mám novej blog, nekončím uplně.

Je to všechno na hovno...

2. ledna 2011 v 12:22 | Kakačka
Byla jsem blbá a stáhla jsem si život v bytě, jenže to nešlo, tak jsem to odinstalovala a samozřejmě se mi s tím ztratily všechny data ze sims. Takže nemám dům, kterej jsem stavěla asi týden na komix. Ani postavy, ani fotky (měla jsem vyfocený 3.díly), prostě nic. Já jsem takovej debil a musím vždycky udělat takovou píčovinu, že už vážně nevim, jestli mám vůbec něco dělat, jestli mám vůbec tenhle blog ještě udržovat, stejně sem nikdo nechodí, nekomentuje a jsou tu na hovno články. Kdybych se zeptala, chcete abych zrušila blog, všichni by byli pro.

A zase za rok ! :)

29. prosince 2010 v 18:04 | Kakačka
Tak všichni co jste se těšili na Vánoce (samozřejmě mezi nima jsem i já ) tak se zase můžete těšit :). Moje obvyklá věta po tom, co rozbalím poslední dárek "Já se těšim na Vánoce !" :D Tyhle Vánoce jsem opravdu moc šťastná i když mi je jedna věc zkazila. Stalo se to v úterý. V sobotu když jsem se vzbudila a šla jsem dát Mickey jídlo a vodu tak byla zalezlá dole pod patrem. Koukala jsem na ní lákala ji, aby vylezla, ale nechtěla. Dala jsem jí teda misku z vodou a jídlem dolů a asi se chtěla napít tak šla k tý misce. No...šla. Plazila se. V tu chvíli mi to došlo. Pár dní před Vánocema jí jsou 2 roky. Došlo mi, že je stará a přišel její čas. Pořád jsem bulela, vždycky když jsem šla kolem klece tak jsem jí nabízela jídlo, namočený prst do vody, ale ona ho ani neoblízla. Pořád jsem jí tam dávala jablka atd. V úterý jsem se rozhodla, že nechci aby se furt trápila tak jsem řekla mamce, jestli ji nedovezou s taťkou k veterinářovi na uspání. Když jsem ji dávala do krabičky, tak jsem hrozně bulela, ale když naši přijely tak vůbec. Byla jsem totiž přes ty dny co jen ležela v kleci už smířená, že prostě umře a teď se jí spíš ulevilo. Děda ji pohřbil u nich na zahradě. Jenže teď, když píšu tenhle článek, zas brečím...

A jak jsem prožila Vánoce ? Nádherně. Byla jsem totálně paf. Seznam dárků: (zdaleka nejsou všechny)
 • myš k PC
 • Activity 2
 • žehličku na vlasy
 • hodně věcí z Avonu
 • knížky: Štír, Čelisti, Proč můj pes.... ?, Zabijáci úsvitu, Guinnessovka
 • Diář  Drž se, děvče !
 • lampičku
 • oblečení
 • kalkulačku
 • klávesnice k PC (strašně dobře se na ní píše, uplně jí zbožňuju)
 • a to nejhlavnější ! Táta mi řekl, že pod dekou je ještě jeden dárek. Odhrnula jsem deku a tam obrovská krabice. "Pro koho to je ?"ptám se a táta že pro mě. Já jsem na něj vyhrkla "Cože ?!" Vůbec jsem netušila co v tom může bejt, taky já debil po tom toužim, ale zapomenu na to, když to stojí přede mnou. Tak jsem si běžela pro nůž abych to rozřízla. Mamka na mě "Bacha, vyskočí na tebe něco !" :D Já jsem se fakt bála že z toho něco vyletí xD No a samozřejmě že to byl novej počítač ! A pak jsem se dozvěděla, že celej týden byl u nás v obýváku :D Takže teď pořád sedim u compu x)
 • Jo a zmínila jsem se vám, že už mám brejle ? Vypadám jak kokot ! :D
Jo a menší detailek. Počítač jde slovensky xD Jenže už ho nepustim zpátky, takže na to seru :D
A tu klávesnici uplně žeru, mám ji snad radši než ten počítač :D

8.12.2010-Plán na zboření chaty :D

8. prosince 2010 v 20:32 | Kakačka
Nebudu se tady omlouvat za to, že jsem tady nebyla. Stejně to nikomu nevadilo a blog není moje povinost. Stalo se celkem dost věcí, psát je tu všechny nebudu, jen takový výběr a novinky, jak to bude s mým počítačem, sims a Vánocema.

Začneme těmi Vánocemi. Na Vánoce asi nic přidávat nebudu, protože se k počítači ani asi nedostanu, ale taky kdyby jo, tak se mi fakt nebude chtít jít sem napsat. Možn tak pokecat s Týnkou na icq. Takže na Vánoce aktivitu fakt nečekejte. Jinak dárky... Táta mi asi před týdnem řekl (když mamka nebyla doma), že objednal sadu-notebook, počítač s myší a klávesnicí a mobil. Já jsem na něj čučela jak péro z gauče ! On ví, že jsem chtěla notebook, ale pak jsem to teda změnila na počítač, i když jsem nechtěla a on mi oznámí, že koupil obojí ? No můj tatík je fakt nenormoš :D Ale zbožňuju ho, páč tohle by asi každej neudělal, ale ne jenom kvůli tomu :D Je super celej ! xD Takže tím pádem, bude počítač a s tím i funkční sims :) A navíc mi možná brácha prodá za 1500Kč notebook, takže fakt supr :DTři základní věci vyřešeny, takže normální deníček x)

Když jsme byly včera zase naše partička v kavárně, tak nevím kdo s tím přišel, ale prostě dostal nápad, že by jsme někdy udělaly na naší chatě takovou party bez rodičů (naše chata je uprostřed lesa, mezi rybníkama a naprosto oddělená od světa xD) a ještě s klukama (ale zatím se to neví jistě :D ). Takže naše debilní parta by spala u nás na chatě na jiný planetě :D No jestli to vyjde, tak to teda dopadne :D Zboříme chatu ! :D

1.11.2010-Horší to být nemůže...

1. listopadu 2010 v 19:02 | Kakačka
Achjo, teď si asi říkáte "Ježiši, zase y její kecy a stěžování, citový výlevy, atd...." . Ale teď to není citový výlev, teď je to zdravotní problém. Byla jsem totiž ve středu na preventivní prohlídce. Dopadlo to katastrofálně, ani inechtějte vědět co se tam všechno dělo. No tak jsme přišli, zvážila mě, změřila mě, pak si mě poslechla a pak ať se ohnu kvůli zádům. Tak se ohýbám a doktorka "Ohni se ještě jednou" tak znovu a hned mi píše doporučení na rehabilitaci "vadné držení těla"(já jsem vadná celá, tak co). Tak fajn, teď budu chodit jak debil na rehabku. V pátek jsme tam měly jít, ale já byla nemocná, tkže to odpadlo. No pokračujem. Pak jsem měla číst písmena se zakrytým okem. Zakryla jsem si pravý, pohoda, jen jsem místo H řekla M. Pak jsem si zakryla levý. Koukám na ty písmena a v duchu si říkám jenom "Kurva !" atd. Prostě jsem nic neviděla. Viděla jsem tam jen místo písmen černý šmouhy. Takže jsem jí tam odvykládala několik písmen, který jsem si vymyslela. Prostě jsem nic neviděla. No tak mi napsala ještě dopručení na oční. Bezva, takže budu mít hrb na zádech, brejle, rovnátka atd. (musim ale mámu přemluvit na čočky). Pak mi tam připravuje stříkačku na očkování. Tak tam sedim v tom křesle a doktorka na mě tak čumí a najednou "Nemá náhodou zvětšenou štítnou žlázu ?" vyhrkla a já na ní jen čuměla jak péro z gauče. "Byla někdy na odběrech ?" ježiši, mě by se krve nedořezal, já jsem se uplně lekla, jak mi zase budou ubližovat, že mi budou něco strkat do krku a takoý a nakonec mi braly jen krev. Ale když mi řekla ze mi veme krev tak mi taky nebylo zrovna hej, protože mě když braly naposled krev tak mě tam máma musela držet, ale to bylo asi tak v osmi letech. Tak mi vzala krev a pak mi do tý samý ruky píchla ještě to očkování, takže bezva. Šla jsem odtamtud a říkám si co ze mě je. Mám popíchanou ruku, křivý záda a jsem slepá. Jsem nejšťastnější člověk na světe, fakt...

Kdo to přečetl má můj obdiv.

25.10.2010-Narozkýýýý ! :D

25. října 2010 v 19:29 | Kakačka
Jujkaaa, já mám narozky !!!! :D Normálně mamka mi ty tři trička nedala a dá mi je až na Vánoce ! Béééé :D ! Ale ty kalhoty jsou tak úžasný, já z nich nemůžu ! :D A tvl, na facebook to byla hrůza :D Hrozně moc lidí mi na zeď psalo jao všechno nejlepší atd. a já to všechno komentovala jako Děkuju a takový :D Omg, to byo hrozný :D Ale už jsem veliká holka, je mi třináct :D Njn, puberťák :D Dneska jsme si s kámojdou venku a stříkaly jsme si sprejema vlasy :D Zelenou a žlutou, to zas byla prdel :D
Méééďa Půůůůů :D
Jéééj, ten je nádhernej ! :D

22.10.2010-Dlouho nebyl deníček...

22. října 2010 v 21:41 | Kakačka
Ahoja lidičky ! Tak co ? Jak probéhl tento týden ? U mě v klidu, nic zásadního se nestalo, teda pokud jjá vím :D Jo vlastně, včera skončila Věrná, ale to už asi víte. Ani jsem nepřemýšlela jak to zakončim, povídky píšu podle mé nálady, nikdy nemám určený děj, jak to bude jen tak zhruba si řeknu o čem hlavním by to mělo být a pak píšu podle mojí nálady. Když mám den blbec tak v povídce bude něco smutného, atd. A zrovna jsem měla blbou náladu, tak to dopadlo takhle. Snad vás to moc nezaskočilo :) Jinak v pondělí mám narozeniny, takže jsme v úterý jely nakupovat. Koupila jsem si nádherný kalhoty (málem jsem se do nich nevešla :D ), 3x trička, 2x podkolenky (uplně žůžový :D ) a bezprstý rukavice, taky božský :D No, jenže přijedeme domů a máma hned to zbalila a odnesla schovat, takže jsem se ani nemohla ještě jendou podívat na ty kalhoty :D Takže se nehorázně těším na pondělí :) Bude mi 13, jen tak mimochodem :D Taky jsem včera poprvé zkoušela retušovat a docela mě to baví, ale nepřijde mi, že mi to jde :D No mrkněte se:
předtím
potom
Tak co myslíte ? :)

Psací nálada ?

15. října 2010 v 19:23 | Kakačka
Njn, už je to tak, asi mě chytla psací nálada :) Pro vás snad dobře :D Právě jsem dopsala poslední díl Věrné, ale nechci ho sem hned dávat, třeba v neděli by tu mohl být, nebo nevím :D Ale chci aby alespoň někdo pod Věrnou vyplnil diskuzi. Když to vyplní více lidí, bude to tu dřív :D Takže je to na vás.

Věrná mi přirostla k srdci, protože vlastně moje první povídka a je z ní sedmnáct dílů ! A to jsem si říkala, že to nedám ani na pět :D Vážně jsem ráda, že jsem ji nakonec dodělala a teď se budu moct plně věnovat Puberťačce :)

Jak dál ?

25. září 2010 v 17:49 | Kakačka
Napadlo mě, když teď mám čtyři dny volna (sobota, neděle, pondělí, úterý), tak udělat něco s blogem. Úvod pořád slibuju a nic, ale určitě ho udělam do čtyř dnů, možná i první díl, páč ho mám tak trošku promyšlenej. Pak sem dám článek s fotkama ze sims a jestli hodim fotky z mobilu do compu tak i fotky když jsme byly venku při západu slunce. A taky mi mamka připomněla (bavili jsme se o Vánocích xD) že chci počítač, ale předtím jsem chtěla notebook a mám dilema, páč už teď tak moc nehraju hry, takže nebudu potřebovaat moc dobrou grafiku, takže bych ten noťas měla hlavně na internet, takže by nebyl tak drahej. Navíc potřebuju myš, nefunuguje mi už pravý tlačítko. Dneska si o tom promluvím s mamkou co ona si o tom myslí, ale taky mi poraďte vy, budu vděčná ! Díky předem !

To snad není pravda

20. září 2010 v 19:09 | Kakačka
To snad není pravda, zase něco slibuju a nevyjde to ! Včera tady nepřibyl úvod, páč mamka musea udělat papíry na počítači, takže jsem se tam pak už nedostala x( Dneska to zkusím, ale nevím, páč si ještě musim udělat učení !

Dnes můžete očekávat úvod !

19. září 2010 v 12:55 | Kakačka
Takže, simsy mi zázračně začli šlapat i s downama :D Takže včera jste si mohli vybrat mezi dvěma komixama a byli dva hlasy u první verze, stejně se mi to líbilo víc :D Úvod by měl být už dneska, jen stačí nafotit, ještě pár foteček a pak jen napsat :) Mám takovou představu o úvodu :D Tak papec !

10.9.2010-Já to nezvládnu !

10. září 2010 v 13:46 | Kakačka
To je hrozný ! Asi jsme se nezmínila, že tady tenhle víkend je pouť, co ? :D Máme sraz v šest dneska, ale já to nevydržim do šesti :D Nevím co dělat a furt myslim na pouť. Jako první jdeme na lavici, na pavouka a ještě jsem domluvená na Xtreme :D Na lavici jsme minulej rok nechala asi dva tisíce xD Za celej víkend 3 tisíce :D Já jsem hroznej magor x) Říkám si, napíšu článek, to mě zabaví, takže je o ničem :D No nevím co psát asi jdu zkouknout nějakej film :) Vrátím se asi hodně pozdě asi tak v jedenáct až kolem půlnoci vůbec nemám tucha, ale nehodlám sedět doma na zadku v osm hodin :D Tak kdyžtak zítra napíšu, jestli se mi bude chtít :D Ale moc s tím nepoččítejte, tak páá a držte mi palce ať se nepobleju :D

1.9.2010-Nééééé !

1. září 2010 v 17:07 | Kakačka
OMG ! Je to zpátky ! Rozvrh je uplně na hovno, učitelé taky a škola taky :D Málem jsme měli prodloužený prázky, páč se nám do školy někdo vloupal do tiskárny nalil saponáty, na stoly a na židle ve sborovně taky, jinak ve třídách nebyly. V chobě do příroďáku zdemolovali vycpaný zvířata. Určitě to byly nějaký idi ze školy, páč věděly kam jít a kam ne, takže do ředitelny vůbec nešly, tam je totiž kamera. Spodní patro vytopily no úžasný :D A víte, co ? No jasně, že to stihli uklidit ! To je uplně nemožný :D Já to nechápu ! Za jeden den, tohle všechno. Pořád se ale neví kdo to byl. Mě to hrozně zajímá :D Škoda vyšla na 64 tisíc. No tak konec ke škole. Asi se ptáte, proč není už ten komix, ale nejdou mi sims ! No vlastně jdou, ale když tam dám downloady tak se to nespustí. Všechny špatný už jsem smazala a nepomohlo to. Takže jako nevim co dělat, ale komix bez downů dělat nebudu. Simci by vypadali hodně špatně :D Tak to je asi všechno a pá ! Hodně zdaru ve škole :D

Hudba, můj lék

30. srpna 2010 v 11:15 | Kakačka

Hudba. Když se to řekne, představím si tanec, pohodu, zábavu, ale i smutek. Když jsem smutná, tak nejlepší lék je pro mě hudba. Když si ji pustím, ponořím se do svého světa, kde jsem jen já a moje myšlenky. Smutné písničky, které mám třeba v mobilu jsou například tyto: Mad World-Michael Andrews, Moby-18, Comptine d´Un Autre ete I´Apres midi-Yann Tiersen, This Years Love-David Grey, Edward´s lullaby, Bella´s lullaby, Fast Car-Wyclef Jean nebo třeba Requiem for a dream. Moje velmi oblíbená písnička. Když mám náladu na hovadiny (každej den :D) tak si pouštím písničky, na který se dá dobře tancovat a tancuju si po celým bytě, muzika řve a já si tam tancuju a zpívám :D. Ale jen když není nikdo doma, já se bojim i před mámou zpívat :D. Ale nechápu ty lidi, který se snaží co nejvíc napodobit svojí oblíbenou celebritu. Chodí v podobném oblečení, má stejný účes, stejný styl, prostě jak naklonovaná celebrita. Mezi moje oblíbené zpěváky, zpěvačky, nebo skupiny patří: Avril LAvigne, David Guetta, Madonna, The Prodigy, Orion&James Cole (zkratka Orikoule :D), Vladimir 518, Simple Plan, UDG, Baseballs, Lady Gaga, Sean Paul, Katy Perry, Inna, soundtracky a mnoho dalších ! 

28.8.2010-To není možný !

28. srpna 2010 v 20:19 | Kakačka
Datum:28.srpen 2010
Poslouchám teď:Eminem-Not afraid (včera jsem si jí pouštěla asi dvacetkrát, dneska už asi po desátý xD Hrozně jsem se do ní zažrala !)

To snad není možný ? Jaktože už jen tři dny ?! To snad nééé, já se tam nechci vrátit ! :D No nic moc sem psát nebudu, napíšu asi až tak za dva dny :D Ne, vlastně ještě chci napsat článek na téma týdne:D No tak zítra čekejte hudbu, možná díl Puberťačky a jinak asi nic moc :D

Prosba !: nevíte co dělat s tím, když zapnu nějakou hru tak mi tam běhají barevný čáry, jinak zvuk v pohodě. Rozlišením to není. Dělá mi to na tomhle počítači u všech her a to i u Sims, takže nemůžu hrát. :( Tím pádem, nevím jak to bude s komixem. Takže prosím poraďte mi ! A do menu jsem přidala kontakty na mě.

21.8.-Málem jsem nepřežila !

21. srpna 2010 v 20:34 | Kakačka
Ahojááá ! No jo, přežila jsem a celkem v pohodě, až na to, že mi šlápl na nohu kůň, kousnul mě, spálil mi ruku vodítkem a splašil se mi :D No ale jsem doma už od středy :( O tři dny dřív. Tři dny jsme tam toži ležela s křečema v břiše a tak pak zavolali našim :( Už umim sama jezdit až do klusu :) A vysedávat, čistit koně, nasadit uzdečku, sedlo, popsat sedlo i uzdečku...Prostě moc ! :D Bylo to tam úúúžasný ! A nejkrásnější koník byla Grafika :) Pak tam byl PInďa, Gaudinka, Sabča, Gája, Calipo (nejhoršíííí ! :D ) a Třezalka. Calipo je pro mě nejhorší proto, že vedoucí vybrali sedm lidí, který budou hlídat koně. Takže každej měl "svýho". No a já měla Calipa. Takže jsme tam každej na vodítku měli koně a hlídali jsme je hodinu, protože opravovali ohradu tak aby neutekli. Když jsem Calimu zapínala vodítko tak mě kousnul, pak mi šlápnul na nohu a když tam omylem kopli míč tak se splašil a mě spáli ruku jak vytrhl to vodítko. Prostě děs :D Pak když jsem jela na Pinďovi tak se zase lekl a nacválal mi ! A já místo abych se snažila ho zastavit jsem jela dál :D A když jsem tam poprvé sedla na koně tak si mysleli podle sedu, že umim jezdit :) Vysedávat jsem se naučila hned a všichni koukali jak jsem to udělala :D Našla jsem si tam plno bezvadných kámošek ! Teď si se třema píšu na facu :D No jinak mám doma zase počítač. Dneska jsme byli na chatě a strašně moc se těším na pouť ! :D Bude 10.-13.9. nějak tak. Prostě v září :D No asi končím a ještě sem dám 2 fotky Bejbinky den po vykastrování :( Mě jí bylo táák líto :(
¨bejbík
2

Za pár dní jedůůů ! :D A nejde... x(

10. srpna 2010 v 11:45 | Kakačka
No tak za pár dní jedu na tábor (13.) moc se těším :D A nejde mi na mým počítači internet x( Achjo. No jinak v neděli jsem přijela z chaty, kde jsem byla jen s kámojdou od středy, největší prdel tam byla :D No a už zase jdu, protože jdu volat kámojdě, jsem tu jen na skok :D Tak papec a užívejte zbytku prázdnin !

30.7.2010- Zážitky :)

30. července 2010 v 9:03 | Kakačka
Hoja lidi, po dlouhý době se ozývám ! :D Dneska přijede z tábora moje nejlepší kámoška tak se moc těším, až se sejdeme :) Já na tábor jedu 13.8. , ale jen na týden tak se brzo ozvu :D A byly jsme na dvou výletech:

 • Praha :Tam jsme jeli za moue ségrou, která tam bydlí a pak jsme se sešli :) Pořídili si s přítelem krásňoučký štěnátko ! Já jsem z něj nemohla ! Dám sem pak fotky z mobilu :) Je strašně nádherná a jmenuje se Kofola :D (ségra je legrační přes jména :D ), je to pittbul, asi kříženej z huskym co sem pochopila :D Je taková tygrovaná, hnědo-černá :) Prostě je boží ! :D A dneska jede ségra domů k nám, a přiveze jí ! Yahoo, jsem zvědavá co bude dělat Bejbina, ale když je Kofča menší než ona tak se snad bát nebude :D Jo v tý Prazy jsme byly se ségrou v domě voskových figurín, tam to bylo báječný, ale bylo jich celkem málo :( A viděli jsme tam Michaela Jacksona, Madonnu, Anetu Langerovou (překvapilo nás, že tam je taky, ale nepovedla se jim :D), Hitlera ! :D Toho jsme se úplně lekly, protože on byl zrovna zabranej jako že křičí a byl za rohem xD A skoro všechny stěny tam byly zrcadlový, a bylo tam nějaký kino, kde jsme si mohly sednout, ale byly židle zabraný (byly podél jedný stěny a stěne kde to končilo bylo zrcadlo, takže to vypadalo, že tam židle jsou dvě, ale ona byla jedna :D ) a teď jsme k tomu přišly a ségra "JEžiš, to je jedna židle ! To by ses asi hodně řehtala kdybych do toho vlítla, co ? :D " No pak jsme byly v nějaký Kryptě nebo co :D Pak na Karlovým mostě, ale to je už nuda :D A kofča chodila...ehm..spíš se nosila s náma :D Vždycky ušla jeden metr, sedla si a nešla dál :D Všichni kdo šli kolem po ní koukali a hrozně se jim líbila, některý si jí i hladili a furt nás někdo zastavoval jak si jí chtěli poňuhňat xD A táta takový "Dej mi Bejbinu (on jí tak říká :D podle naší Bejbiny), já si sednu a začnu žebrat. S takovým psem mi dá každej :D"
 • Červená řečice: Tady bydlí naši příbuzný a my jsme jeli na pouť. Nic moc, koupila jsem si tašku, jinak nic. Ale sranda byla s těma tátovýma hláškama :D A Jirka nám ukazoval fotky jak byl v Thajsku v tygřím kaňonu. Vždycky tam jednou za den na tři hodiny dají tygry na řetězy, ale běhají tam volně ! Bože, co bych dala kdybych tam mohla bejt :D A prej že on klečel u ležícího tygra a on začal mávat ocasem a pleskl ho přes stehno a měl tam normálně modřiny jaká to byla síla :D Strašně krásný fotky ! A mamka "Jirka ti pošle nějakou fotku a ty můžeš říkat, že tvůj příbuznej chová tygry" :D
No tak teď půjdu asi znovu spát, páč jsem zhasla asi až o půl pátý a vstala o půl devátý ! To je hrozný, obvykle vstávám ve 13:00-14:00 :D Uplně se mi tu zavírají oči, myslela jsem, že se tim článekm trochu probudim, ale ne no :D Tak pa a dobrou noc :D

Překvápko x)

19. července 2010 v 15:18 | Kakačka
Hojda :) Teď, jak nemám downy, všechny datáče a tak, tak taky nemám postavy do komixů, jejich domy, prostě nic. Takže všechny komixy co mám ruším, ale.... :) Ale jeden novej začne a jako úvod bude menší videjko, právě na něm pracuju, ale chtěla bych zkusit nějakej jinej program než je Movie Maker, protože tam není tolik možností, celkem obyčejnej, takže kdyby jste mi mohli nějakej dobrej doporučit byla bych moc vděčná :) Nejlépe aby byl v češtině. Tak já jdu dál tvořit, ale nejdřív na to musim jaksi přijít, páč ten co byl na mým bývalým počítači byl nějakej jinej :D

EDIT: Hm, tak tady na tom počítači to prostě nebude, nechce se mi nikdy načíst druhý video, celý se to sekne a nehne se to. Takže to zkusim na mamky počítači, snad to tam pujde a ten je i rychlejší :D A ještě musim na SIms, páč potřebuju ještě jedno video :D Tak pa já ho jdu natočit a pak vystrnadit mamušku z compu xD

17.7.2010-Konečně !

17. července 2010 v 12:26 | Kakačka
Zdarec ! Divíte se, že zase píšu co ? :D No protože mamky kámoška má novej počítač, takže ten starej nám dala a je můj :) Je to XP takže pohoda, není zrovna nejlepší, ale stačí že vůbec funguje :D A taky na něm jdou sims ! :) Sice jsem si nainstalovala jen roční období, ale možná že si sem hodim ještě jeden datáč :) Ale nevím kterej. Buď Noční život, nebo mazlíčky, nebo ... :D Já nevim. No zkusim ještě pár downloadů, protože ta pleť, obočí, oči, oblečení, no hrůůza ! :D Bez těch downloadů je to něco uplně jinýho :D Aspoň že si tam můžu zadávat cheaty :D MOTHERLODE je mi věrnej xD No tak já jdu stáhnout winRAR, není tady :D A pak nějaký ty downy a možná ještě napíšu něco o sims. Tak papec mějte se :)
Hoho, takhle mi plavala v bazénu :D Odstěhovala jsem ji od toho chlápka, páč jsem na něj neměla čas a postavila jsem jí barák snů :D A chci s ní získat studnu splněných přání :) Ale nevim, jestli se mi to povede no :D

30.6.2010-Prááááázdniny ! ♥♥♥

30. června 2010 v 19:40 | Kakačka
Tady je diplom od Potkanky za SONB 2.místo. Moc díky

A začínají prázdniny to je úžasný ! :D Zítra přijede v jednu Týnka a asi půjdeme pro moje kolo k babičce( potřebuju namazat řetěz :D ) a pak nevím :D V sobotu přijede zase Týnka, ale to pojedeme na kole za kámoškou, že tam je nějakej dětskej den, nebo co :D A pak asi až přijedem dotamtud MOŽNÁ budeme spát u nás na chatě, nebo u nás :) No a to vízo ? Bléé ! To je hrozný ! Myslím, že to nikhoo nezajímá, ale mám 4 trojky, 4 dvojky a 7 jedniček :) A prst už je v pohodě, jen je ještě trochu oteklej :) A omlouvám se, ale přes prázdniny, asi moc nebudu přidávat, tak si mě prosím Affs nemažte :(

29.6.2010-Zítra !

29. června 2010 v 17:46 | Kakačka
Aghojky lidi, ctělla bych se předem om,luvit za chyby, ale včera jsme byly s kámoškama u rybníka a hrály jsme přehazky a rů§zný z míáčem. No a kámpoška lkdyž mě byla tak jsem tam nějak špatně dala míč a narazila jsem si ho, máým ho oteklý a namopdralý. Asi to někdo už rovnou vzdal a nete, ale já jinak nemlžu. Zítra možná napíšu, ale nečekejte nějaký dlouhý články, asi půjdu s kýmošokama ven, protože si chci užívat prázdniny :D Takže všem držím palce a pokusim se zítr a napsat. Mějte se |!

27.6.2010-Nebudu tu !

27. června 2010 v 10:10 | Kakačka
Ahojda ! Dneska se mám bezvadně, protože pojedeme na pouť za mojí bezvadnou kámoškou ! Budu tam asi do večera, podle toho jak mě to tam bude bavit :) Takže tu nebudu a ´prosím ještě klikanec ZDE ! Díky a nezlobte se :)

24.6.2010-Omlouvám se ! Prosíííím !

24. června 2010 v 18:25 | Kakačka
Ahojky lidi, omluvám se, že sem vůbec nechodím, ale snad chápete, že je před víízem a já potřebovala ještě zamakat, ale nevyšlo to x( No dneska byla celkem nuda, měli jsme projekty a včera taky, ale to jsme hráli vybika a přehazku zápasy. Dneska jsme měli ve skupině co jsem byla nějakej Egypt (zamotávali jsme tam jednoho kluka do gáz jako mumii a taky jsme se malovaly .D teda kdo chtěl a já tam učila kámošku, která se ještě nikdy nelíčila jak si namalovat řasenku a tužku na oči :D )a pak jsme měli ještě frekvenci vlastních jmen. No zítra ´jsme ve skupinách jak nás rozdělil říďa a já mám ty snad uplně nejlepší předměty co šly ! Matiku v terénu a grafiku na počítači ! To je bezva :D No a jsem ve finále SONB u Potkanky, takže mooooooc prosím dejte mi hlásky !

PROSÍM HLÁSEK ZDE ! BUDU VÁM VDĚČNÁ A KLIDNĚ OPLATÍM, JEN NAPIŠTE DO KOMENTŮ ! Díky moc !

19.6.2010-Pardon, ale nejde to.

19. června 2010 v 21:32 | Kakačka
To je hrozný x( Nic mi nevychází ! Ten počítač zase nefunguje ! Jen občas se zapne a to s pomocí mamky, která s nim nějak divně zamlátí a zapne se, jenže já s nim třískám a prostě to nejde x( xD Takže promiňte, že tady moc nebudu. Teď jsem zase na mamky počítači.

 A PROSÍM JEŠTĚ HLÁSKY zde , JE TO SONB A MOC RÁDA BYCH SE DOSTALA JEŠTĚ DÁL x) BYLA BYCH VÁM VDĚČNÁ A JEŠTĚ KLIDNĚ OPLATÍM :)

 
 

Reklama