Fotky

Paříž 2.-Výhled z Eiffelovky

26. září 2010 v 15:33 | Kakačka
Tak je tady druhá várka. Je to foceno z Eiffelovky, není jich moc, protože já čuměla :D S otevřenou hubou ! A hlavně se mi klepali ruce. Vlastně ne jenom ruce, celý tělo a hlavně kolena xD Zimou i strachem, mám ukrutnou fobii z výšek:D A když bude ta fotky taková divná, tak je focená za sklem :)
Fotky v celém článku:

Paříž 1- Eiffelova věž (zvenku a uvnitř)+Socha svobody

25. června 2010 v 15:05 | Kakačka
Tak konečně jste se po dvou měsících dočkali fotek, které jsem vyblejskla v Paříži, kde jsem byla 3.5. do 7.5. :) Je to rozdělené do celkem víc částí a ta první je samozřejmě o nejvýstižnější stavbě Paříže, kterou si vybaví snad každý, když se řekne PAŘÍŽ. Ano, je to Eiffelova věž, zvaná "Železná dáma". Příští várka bude pohled z Eiffelky.
P.S.Možná vás to bude nudit, ale věřte, že mě ten pohled nenudil :) Fotek Eiffelovky jsem měla asi 50, ale musela jsem mazat, kvůli místě na kartě :D
Někdo to neví, ale v Paříži je zmenešenina Sochy svobody, protože Eiffel ji navrhnul. Bohužel, tu jsme viděli jen zdálky, ale mému foťáku neunikla :) Fotila jsem ji z autobusu.

Velikonoce-Chata 2

6. května 2010 v 17:00 | Kakačka

Druhá a poslední várka fotek z chaty :D Na fotky se vztahují autorská práva, takže jestli třeba jen jednu zkopírujete tak je po vás ! Nahlásim vás ! A ještě vám budu psát hnusný komenty atd. ! Ale prostě moje fotky nebbude nikdo kopírovat ! A když budete nějakou chtít tak se mě MUSÍTE ZEPTAT a já vám řeknu a sammozžejmě se zdrojem !
DSCF6877
pokrač. v c.č.

Velikonoce-Chata

5. května 2010 v 18:00 | Kakačka
Tak jsou tu ty fotky, které jsem vyfotila na Velikonoce na naší chatě ;) Je jich 95 ! :D Ale dala jsem to na půlky ;) Tak kukejte:
DSCF6951
 
 

Reklama