Říjen 2010

Yann Tiersen-J'y Suis Jamais Alle REMIX

26. října 2010 v 18:24 | Kakačka |  Music
Ahojá, tak prostě jsem se zamilovala do tý písně ! Je tak úžasná, ale jenom ten remix, jinak se mi origoš nelíbí :D Od Yanna mám v mobilu jednu písničku Comptine dun autre ete, ta je taky krásná ! :) No tak už se mrkněte na tu písničku.
Kdyby to nešlo pustit tady tak tady máte odkaz: CLICK !

Tak co, líbí se vám ? Možná jste jí slyšely v Talentmanii, jak tančila skupina Gesto, tak tam měly dost dobrý písničky, jako např. We no speak americano, J'y Suis Jamais Alle a Comptine dun Autre ete. Tak chci slyšet vář názor na tuhle písničku ! :)

25.10.2010-Narozkýýýý ! :D

25. října 2010 v 19:29 | Kakačka |  Můj deník
Jujkaaa, já mám narozky !!!! :D Normálně mamka mi ty tři trička nedala a dá mi je až na Vánoce ! Béééé :D ! Ale ty kalhoty jsou tak úžasný, já z nich nemůžu ! :D A tvl, na facebook to byla hrůza :D Hrozně moc lidí mi na zeď psalo jao všechno nejlepší atd. a já to všechno komentovala jako Děkuju a takový :D Omg, to byo hrozný :D Ale už jsem veliká holka, je mi třináct :D Njn, puberťák :D Dneska jsme si s kámojdou venku a stříkaly jsme si sprejema vlasy :D Zelenou a žlutou, to zas byla prdel :D
Méééďa Půůůůů :D
Jéééj, ten je nádhernej ! :D

22.10.2010-Dlouho nebyl deníček...

22. října 2010 v 21:41 | Kakačka |  Můj deník
Ahoja lidičky ! Tak co ? Jak probéhl tento týden ? U mě v klidu, nic zásadního se nestalo, teda pokud jjá vím :D Jo vlastně, včera skončila Věrná, ale to už asi víte. Ani jsem nepřemýšlela jak to zakončim, povídky píšu podle mé nálady, nikdy nemám určený děj, jak to bude jen tak zhruba si řeknu o čem hlavním by to mělo být a pak píšu podle mojí nálady. Když mám den blbec tak v povídce bude něco smutného, atd. A zrovna jsem měla blbou náladu, tak to dopadlo takhle. Snad vás to moc nezaskočilo :) Jinak v pondělí mám narozeniny, takže jsme v úterý jely nakupovat. Koupila jsem si nádherný kalhoty (málem jsem se do nich nevešla :D ), 3x trička, 2x podkolenky (uplně žůžový :D ) a bezprstý rukavice, taky božský :D No, jenže přijedeme domů a máma hned to zbalila a odnesla schovat, takže jsem se ani nemohla ještě jendou podívat na ty kalhoty :D Takže se nehorázně těším na pondělí :) Bude mi 13, jen tak mimochodem :D Taky jsem včera poprvé zkoušela retušovat a docela mě to baví, ale nepřijde mi, že mi to jde :D No mrkněte se:
předtím
potom
Tak co myslíte ? :)

Věrná-17.díl-Na konci sil...KONEC

21. října 2010 v 17:34
Poslední díl Věrné. Užijte si ho a prosím vyplňte diskuzi pod článkem. Doufám, že se vám povídka líbila :)A nezapomeňte si pustit písnničku :)
věrná
Připomenutí minulého dílu:
Lavender byla celá zplavená od potu, ale přesto se hnala jak šílenec, mě vítr vehnal do očí slzy. Možná to nebylo větrem, ale situací. Je to porpvé co se nestydím plakat. Mám proč, i když já nejsem v té situaci, že ležím ve své krvi a bolí mě celé tělo. Musím to prostě dokázat ! Neodpustím si, jestli ho nezachráním !
Běželi jsme a já přes slzy nic neviděla. Viděla jsem jen barevné šmouhy.
"Áááá !"zakřičela jsem....

Hovadinka :D

17. října 2010 v 19:56 | Kakačka |  Other

Šlapl/a si na čáru smrti.
Do pěti hodin musí tohle být i na tvojem blogu jinak za 2 dny někdo blízký zemře.
I já jsem si to musel/a dát na blog aby my nikdo nezemřel

Radím ti dej si to na blog.Pokut ho nemáš vytvoř si ho.

Pokut nechceš aby někdo zemřel tohle si dej na blog a doufej že anděl ztrážný a pomůže ti!!!

Krávovina :D Kdo tou věří ?? Já ne ale tak nudím se xD

Psací nálada ?

15. října 2010 v 19:23 | Kakačka |  Můj deník
Njn, už je to tak, asi mě chytla psací nálada :) Pro vás snad dobře :D Právě jsem dopsala poslední díl Věrné, ale nechci ho sem hned dávat, třeba v neděli by tu mohl být, nebo nevím :D Ale chci aby alespoň někdo pod Věrnou vyplnil diskuzi. Když to vyplní více lidí, bude to tu dřív :D Takže je to na vás.

Věrná mi přirostla k srdci, protože vlastně moje první povídka a je z ní sedmnáct dílů ! A to jsem si říkala, že to nedám ani na pět :D Vážně jsem ráda, že jsem ji nakonec dodělala a teď se budu moct plně věnovat Puberťačce :)

Věrná-16.díl-Minulost, přítomnost, budoucnost...

14. října 2010 v 19:29 | Kakačka |  Věrná
Tak jste se konečně dočkali :)

Připomenutí předchozího dílu:
Dobrý den ! Jmenuju se Lisa Parkerová a můj kamarád krvácí v Cross Hillském lese, od severu hned na kraji ! Prosím rychle přijeďte !"vychrlila jsem ze sebe.
"Ano, hned tam jedeme ! Počkej prosím na kraji toho lesa, abychom tě viděli !"
"Ano, budu tam čekat !"zmáčkla jsem červené tlačítko se značkou telefonu a mobil podala Scottovi. Hned jsem se vyhoupla Lavender do sedla a jen letmo řekla "Stavím se tu později !" a uháněli jsme zase zpátky. Lavender byla lesklá od potu, ale aspoň je to pro ni dobrý trénink. Ano, možná je to docela přehnané, ale tady jde o život a já jí věřím ! Určitě to zvládne !

věrná

Aktuální stav komixů, povídek,...

9. října 2010 v 11:25 | Kakačka |  Other
Takže, zase jsem udělala radikální změnu, určitě si budete říkat, že jsem uplně blbá, ale nic jinýho mi nezbývá. Tak se pustíme do toho...Takovýhle aktuálky komixů atd. budu možná psát častěji...