Červen 2010

30.6.2010-Prááááázdniny ! ♥♥♥

30. června 2010 v 19:40 | Kakačka |  Můj deník
Tady je diplom od Potkanky za SONB 2.místo. Moc díky

A začínají prázdniny to je úžasný ! :D Zítra přijede v jednu Týnka a asi půjdeme pro moje kolo k babičce( potřebuju namazat řetěz :D ) a pak nevím :D V sobotu přijede zase Týnka, ale to pojedeme na kole za kámoškou, že tam je nějakej dětskej den, nebo co :D A pak asi až přijedem dotamtud MOŽNÁ budeme spát u nás na chatě, nebo u nás :) No a to vízo ? Bléé ! To je hrozný ! Myslím, že to nikhoo nezajímá, ale mám 4 trojky, 4 dvojky a 7 jedniček :) A prst už je v pohodě, jen je ještě trochu oteklej :) A omlouvám se, ale přes prázdniny, asi moc nebudu přidávat, tak si mě prosím Affs nemažte :(

29.6.2010-Zítra !

29. června 2010 v 17:46 | Kakačka |  Můj deník
Aghojky lidi, ctělla bych se předem om,luvit za chyby, ale včera jsme byly s kámoškama u rybníka a hrály jsme přehazky a rů§zný z míáčem. No a kámpoška lkdyž mě byla tak jsem tam nějak špatně dala míč a narazila jsem si ho, máým ho oteklý a namopdralý. Asi to někdo už rovnou vzdal a nete, ale já jinak nemlžu. Zítra možná napíšu, ale nečekejte nějaký dlouhý články, asi půjdu s kýmošokama ven, protože si chci užívat prázdniny :D Takže všem držím palce a pokusim se zítr a napsat. Mějte se |!

27.6.2010-Nebudu tu !

27. června 2010 v 10:10 | Kakačka |  Můj deník
Ahojda ! Dneska se mám bezvadně, protože pojedeme na pouť za mojí bezvadnou kámoškou ! Budu tam asi do večera, podle toho jak mě to tam bude bavit :) Takže tu nebudu a ´prosím ještě klikanec ZDE ! Díky a nezlobte se :)

ROZCESTNÍK→Reality show

25. června 2010 v 17:00 | Kakačka

Reality show, kde se Vám splní každý sen...To je UMÍME PLNIT SNY ! V této reality show splníme jakýkoliv sen. Chcete změnit celý dům ? Brnkačka ! Chcete změnit image ? Levou zadní !

Paříž 1- Eiffelova věž (zvenku a uvnitř)+Socha svobody

25. června 2010 v 15:05 | Kakačka |  Fotky
Tak konečně jste se po dvou měsících dočkali fotek, které jsem vyblejskla v Paříži, kde jsem byla 3.5. do 7.5. :) Je to rozdělené do celkem víc částí a ta první je samozřejmě o nejvýstižnější stavbě Paříže, kterou si vybaví snad každý, když se řekne PAŘÍŽ. Ano, je to Eiffelova věž, zvaná "Železná dáma". Příští várka bude pohled z Eiffelky.
P.S.Možná vás to bude nudit, ale věřte, že mě ten pohled nenudil :) Fotek Eiffelovky jsem měla asi 50, ale musela jsem mazat, kvůli místě na kartě :D
Někdo to neví, ale v Paříži je zmenešenina Sochy svobody, protože Eiffel ji navrhnul. Bohužel, tu jsme viděli jen zdálky, ale mému foťáku neunikla :) Fotila jsem ji z autobusu.

Řetězák 3.

24. června 2010 v 20:35 | Kakačka |  Řetězáky
Máš rád/a...
Koprovku? Mooc ! :)


Svíčkovou? Ale jo, jde to :D
Knedlo,zelo,vepřo? Nee, jen knedlík :D
Čokoládu? Jasná věc !
Bonbony? No jasný !
Vodovou zmrzlinu? Mňam !
Ryby? Blééé, budu blinkat :D

Rajčata? Jasně
Okurky? Kyselý moc ne :D
Vejce? No jistě !
Máš rád/a 2...
Přátele? Taky mooooc !   
Lež? No to zas tak ne !
Rodinu? To je snad jasný, no ne ? :)
Samotu? Celkem jo :D Můžu dělat kraviny xD 
Společnost? Ale taky jo :D
Sobectví? Nene ! 
Laskavost? Jo
Sebevědomost? Když to není přehanný tak jo :)

24.6.2010-Omlouvám se ! Prosíííím !

24. června 2010 v 18:25 | Kakačka |  Můj deník
Ahojky lidi, omluvám se, že sem vůbec nechodím, ale snad chápete, že je před víízem a já potřebovala ještě zamakat, ale nevyšlo to x( No dneska byla celkem nuda, měli jsme projekty a včera taky, ale to jsme hráli vybika a přehazku zápasy. Dneska jsme měli ve skupině co jsem byla nějakej Egypt (zamotávali jsme tam jednoho kluka do gáz jako mumii a taky jsme se malovaly .D teda kdo chtěl a já tam učila kámošku, která se ještě nikdy nelíčila jak si namalovat řasenku a tužku na oči :D )a pak jsme měli ještě frekvenci vlastních jmen. No zítra ´jsme ve skupinách jak nás rozdělil říďa a já mám ty snad uplně nejlepší předměty co šly ! Matiku v terénu a grafiku na počítači ! To je bezva :D No a jsem ve finále SONB u Potkanky, takže mooooooc prosím dejte mi hlásky !

PROSÍM HLÁSEK ZDE ! BUDU VÁM VDĚČNÁ A KLIDNĚ OPLATÍM, JEN NAPIŠTE DO KOMENTŮ ! Díky moc !


19.6.2010-Pardon, ale nejde to.

19. června 2010 v 21:32 | Kakačka |  Můj deník
To je hrozný x( Nic mi nevychází ! Ten počítač zase nefunguje ! Jen občas se zapne a to s pomocí mamky, která s nim nějak divně zamlátí a zapne se, jenže já s nim třískám a prostě to nejde x( xD Takže promiňte, že tady moc nebudu. Teď jsem zase na mamky počítači.

 A PROSÍM JEŠTĚ HLÁSKY zde , JE TO SONB A MOC RÁDA BYCH SE DOSTALA JEŠTĚ DÁL x) BYLA BYCH VÁM VDĚČNÁ A JEŠTĚ KLIDNĚ OPLATÍM :)


Mazání SB

17. června 2010 v 16:25 | Kakačka |  Affs
Tak je to tu. Další krok úpravy. Chtěla bych mít aktivní a bezva Affs. Proto dělám tohle. Tím, ale neříkám, že ty které mažu NEjsou bezva ! Jen prostě buď nejsou aktivní, neoboíhají a nebo třeba obíhají ale typem "Obíhám !" a jsou fuč. Takže omlouvám se.

Nechávám: Týnka, Potkanka, Adee

Mažu: Vaniiilka, Lovík

Dess-Happy dog

17. června 2010 v 16:22 | Kakačka |  Dessy
No tak jsem se rozhodla :) Dess jsem nazvala happy dog a asi nic jinýho k tomu neřeknu, snad jen to, že jsem udělala menu tak, jak bylo při starym :) Ty klikačky daly hrozně času zabrat ! Tak je tp takhle :) Náhled:
17.6.2010-Vůbec se mi nelíbí !

17. června 2010 v 14:55 | Kakačka |  Můj deník
Čauky lidi ! Právě jsem dodělala dess a vůbec se mi nelíbí x( Chcete ho vidět ? PŘIPRAVIT BLICÍ PYTLÍKY !
Poraďte mi prosím ! A zítra mi přijede mobílek :) Ale teď projíždím složky a našla jsem tam dess, kterej jsem dělala do soutěže u Týnky, tak mě napadlo ho sem dát ! Kukněte se a pls názor:
Je i takovej celkem jednoduchej :)

Povídka na téma smrt-MARNÁ SMRT

16. června 2010 v 17:27 | Kakačka |  Povídky
Je tady celkem krátká a jednodílná povídka na téma týdne, které je SMRT.

klik na c.č.

Můj názor na smrt...

16. června 2010 v 16:53 | Kakačka |  Other
Když zapřemýšlím nad smrtí, přijde mi ohromně záhadná. Proč ? Protože nikdo neví, jaké to je po smrti, než to sám zažije. Mnohokrát jsem nad tím přemýšlela a dokonce jsem se ptala mamky a ta mi řekla, že někdo věří, že je posmrtný život, někdo že si myslí, že se stane zvířetem a podobně. Já si myslím, že je to prostě nekonečný spánek. Kdybych se měla stát zvířetem, chtěla bych být koněm (divokým) a nebo orlem, ale to už je jiné téma. Někdy se i ptám, jak chci zemřít ? Nejlépe bych chtěla bezbolestně a rychle, ale stejně si myslím, že to musí alespoň trochu bolet. Už mě nenapadá s čím se s vámi ještě podělit a proto píšu krátkou povídku na téma smrt...

16.6.2010-To je zléé, velmi zlé !

16. června 2010 v 16:28 | Kakačka |  Můj deník
Ahojda lidičky ! To je hrozný ! Stávkuje mi počítač, nejde zapnout , takže musim být na mamky ! Ale ten není hroznej, jen mě štve, že na svým mám rozdělaný díly povídek, takže nemůžu psát, páč nevim kde jsem skončila :D

Odešla jsem :D

Jééé já tady skáču dva metry vysoko ! Byla jsem zkusit pustit svůj počítač, jak mi mamka říkala a .... on fakčí ! Juchuchů ! No takže všechno je v pohodě :D Už mám rozdělanej dess , mám rozvržený téma na jaký to bude a nápis atd. :) No tak já jdu napsat článek na téma týdne ;)

15.6.2010-Bude nářéééz!

15. června 2010 v 18:36 | Kakačka |  Můj deník
Ahojéééc ! Takže lidičky, prosim vás, toho nadpisu si nevšímejte, někdy ....ehm...oprava=POŘÁD mi prostě šibe v hlavě :D No, tenhle článek bude především o tom, jaké budou tady na blogu ABSOLUTNÍ změny ! nebojte se, nebude to bolet :D Teda doufám ! :D Tak jdem si udělat seznááámek :) No možná to bude pořádnej SEZNAM ! :D A v nejbližší době, napíšu článek na téma týdne. Bude v tom i menší příběh :)

 1. Určitě chci změnit dess ! Tím pádem i menu atd. Asi ho udělám letní, protože ho tu chci už nějak tak na začátku prázdnin :)
 2. Chci dokončit Věrnou ! :D
 3. Trošičku SBčka prověřím :D
 4. Chtěla bych alespoň trošku zvýšit mojí aktivnost
 5. Asi si udělám menší pořádek v rubrikách
 6. Vymyslet něco nového, co bych mohla přidávat :)

 1. SPLNĚNO
 2. NESPLNĚNO
 3. SPLNĚNO
 4. NESPLNĚNO
 5. NESPLNĚNO
 6. NESPLNĚNO
To by možná mohlo být všechno :D Tohle všechno bych chtlěa zvládnout, alespoň do konce prázdnin :D Přes prázdniny tu moc nebudu :( :) Jinak vysvědčení nevypadá zrovna růžově x( Předpokládám to takhle: (vím, že to nikoho nezajímá, ale je to přece můj blog,no ne ? :D )

čeština: 2
matika: 2 (tu mám jistou)
fyzika: 3 (jisté x(, ale můžu být ráda, měla jsem mít čtyřku)
angličtina: 1 (jisté)
děják: 2/3 (nevííím)
zemák: 2/3 (to stejné)
příraz(přírodověda :D ): no to netuším, ale asi tak 2/3
výtvarka, tělák, hudebka:1 jistá
němčina: 2 (jistá)
informatika:to je jasný, že jedna :D
a pracovky taky jedna :)

13.6.2010-Sorráč, ale prosím :D

13. června 2010 v 15:33 | Kakačka |  Můj deník
Prosím nehlásli byste mi TADÝÝK ! Děkuji předem klíďo oplatím ;)

A omlouvám se, že teď vůbec nepíšu, ale podlehla jsem :D Ano podlehla jsem, ale čemu ? Vím na mě to vůbec nesedí, je to šílený, ale prostě jsem na tom závislá a musim se na to pořád koukat :D Teď jsem na netu dočetla 3. knížku a s Týnkou jsme domluveený, že půjdeme na trojku spolu do kina :) Ano, je to film, to vám už teď mohlo dojít :D Asi si budete možná říkat, že jsem uplně blbá, ale podlehla jsem STMÍVÁNÍ ! :D A to jsem se na to ani nechtěla podívat(poprvý jsem se na to podívala před týdnem v neděli :D ) a prostě jsem si to stáhla :D Nevim co mě to popadlo. No tak já už letím :)

5.6.2010-Podruhé s bezvadnou zprávou !

5. června 2010 v 22:37 | Kakačka |  Můj deník
Já jsem tááák happy ! :D Asi jsem vám zapomněla říct, že jsem záhadně ve středu ztratila svůj mobil, ale možná mi ho i někdo ukradnul, páč ve škole není, v domu dětí kam jsme šli na TV taky ne a když na něj volám, tak se ozývá něco divného, že tato síť nemá povolení na to volat, nebo co, takže je to asi marný. Máma to ještě furt neví a furt se to snažím zakrývat a čekala jsem až přijede moje starší sestra z Prahy aby mi pomohla, protože ona mi vždycky pomohla. Když jsem jí to řekla tak hned vybalila uplně šílenej nápad :D Já ti koupim ten stejnej mobil(ten co jsem ztratila :D ) a mámě a tátovi změníme starý číslo na nový a ani nic nepoznaj a když na to pozdějc přijdou tak jim to řekneme a oni se spíš budou smát :D Tomu jsem se hodně smála. Ale pak jsem řekla, že by bylo hloupý koupit ten stejnej mobil, když stejně chci jinej (mám ho vyhlídnutej už asi dva měsíce :D). Tak jsme se rozhodli, že to mamce zítra řeknu a ségra mi pomůže :) A řekneme, že oni mi novej platit nebudou, protože ségra mi dluží 3 000 (:D) a tak to zaplatíme z toho :) A chcete ho vidět ? Jo ? :D Tak kukejte :D :
v celém článku :D

Můj "zámek"

5. června 2010 v 10:38 | Kakačka |  Fotky z PC her
Další fotky v celém článku ↓

5.6.2010-Ani nevím, proč jsem to udělala...

5. června 2010 v 10:34 | Kakačka |  Můj deník
Ani nevím, proč jsem to udělala, ale smazala jsem si všechny sims ! Já vím, ztratila jsem všechny mnou postavené domy, downloady, rodinky, potřebbné na komix...Ale dvě věci jsem udělala dobře. Vyfotila jsem si "zámek" (pokud se tomu tak dá říkat :D) který jsem stavěla dva dny a vytáhla jsem složku s downloadama, takže všechny mám. No dost keců o sims, pak dám článek s tím zámkem, ale ani to tak moc nevypadá. Začala jsem prostě počád hrát hry, nevím proč, ale jo, takže nestíhám internet. Takže se omluvám za neaktivnost, ale blog NENÍ povinnost.

TS2-Jak udělat ze sima ZOMBIE ?

1. června 2010 v 19:23 | Kakačka |  Návody
Já vím, je to takové začátečnické a jednoduché, ale je to přece můj blog a já sem dávám návody NE zkopírované, ale vyzkoušené a jako důkaz moje fotky !