20.3.2010-Nevím....

20. března 2010 v 20:02 | Kakačka |  Můj deník
Já:Nálada, nic moc, protože mě ráno ukrutně bolelo v krku a taky ještě jeden důvod, ale ten vám napíšu pod článek.

Web:Promiňte, ale mám opravdu divnou náladu a nemám náladu na psaní.

Jsem jak kdybych 3 dny nespala a musela pořád být vzhůru a psát, psát, psát. Točí se mi hlava, když vstanu od počítače, zatočí se mi hlava tak, že ani nevím kde jsem. Měla jsem i dost divný sen. V tom snu se odehrávalo toto( napíšu to tak trochu jako povídku, ale všechno bude pravda):

Běžela jsem už hodně dlouho po nekonečné prašné cestě a podél byli ošklivé, uschlé keře z kterých zbyli jen hnědé větvičky, které se ztěží drželi. Pořád jsem běžela. Najednou jsem prostě zakopla, i když na cestě předemnou vůbec nic nebylo a spadla jsem. Nebyl to obyčejný pád. Bylo to to stejné jako s během. Nekonečné. Ano. Pořád jsem padala a viděla jen černo. ZASE hodně dlouho, ale tentokrát kolem mě nic nebylo. Jen černá tma.
Nemyslete si, že si takhle vymýšlím sny, ale opravdu se mi to takkhle přesně zdálo. Nic víc si ze snu nepamatuju.
Ještě jedna věc:
Vůbec nevím co psát na blog. Deníček budu psát jen když se mi bude chtít. Prosím poraďte mi. Vůbec nevím. Ale asi oživím komixy, protože jak jsem psala v minulém článku, dostanu 2 nové datadisky a jak přijdou napíšu sem. Asi přidám taky rubriku "songy" v kterém jak již je znát z názvu budou písničky, které se mi líbí, nebo mě něčím zaujaly. Taky asi založím rubriku mé sny. Poslední dobou je mám hodně divné. Napsala bych ještě jeden sen, který se mi zdál včera. No toť vše co jsem chtěla sdělit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Týnka - Tvé Sbéško ♥♥ | E-mail | Web | 20. března 2010 v 21:59 | Reagovat

S těma snama je mi to líto snad to vyřešíš brzo ! A já ti asi neporadím s blogem protože sama newím ale stěma komixma to beru :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama