Věrná-3.díl-Utíkej !

6. února 2010 v 19:08 | Kakačka |  Věrná
Tak je tady konečně další dílek, ale až pod perexem :-D

Připomenutí z minulého dílu: No co řekla jsem si v duchu a usedla k jídelnímu stolu kde na stole ležely noviny a hned na titulní stránce byl velkým čerrným písmem napsaáno "Udeřil znovu ! " a pod tím dlouhý článek s fotkou nějakého muže. Přečetla jsem si ho, ale nejvíc mě zarazilo toto :V městečku HillCrest řádí znovu vrah a je to už po třetí co se vrátil. Včera v 9 večer ubodal 37 letou ženu.
"Šílený! " řekla jsem si v duchu a modlila se, aby už přišla mamka. když v tu chvíli někdo zazvonil.
" Super ! " mamka je tady pomyslela jsem si.....

3.DÍL- UTÍKEJ !

A šla jsem otevřít. Otevřela jsem a najednou mi ztuhla krev v žilách. Byl to on. Byl to onen muž z obrázku z novin.... Nevěděla jsem co dělat, ale on to věděl přesně. Rozběhl se ke mně a já jsem se konečně hnula z místa a utíkala směrem k zadnímu vchodu. Rozrazila jsem dvoukřídlé dveře a utíkala ke stáji. Jiná šance na přežití mi nezbývala. Doběhla jsem do stáje a rychle vyvedla Lavender z boxu a naskočila na neosedlaný hřbet. Lavender ani nečekala na můj povel a hned tryskala z druhého vchodu stáje a zrovna doběhl muž do stáje prvníma dveřma, ale to už jsme s Lavender tryskaly kdoví kam. Nebyl to obyčejný trysk. Byl to zběsilý a šílený trysk, ale Lavender si ho užívala. Nevěděla co by mohl ten muž chtít, ale vycítila nebezpečí tak ještě víc zrychlila. Ani jsem pořádně neviděla na cestu jak jsem byla nalepená na Lavender abych při té zběsilosti nespadla. Bylo mi vlastně jedno kam jedem, prostě aby jsme utekly. Otočila jsem se. Viděla jsem jen les kterým jsme právě projely. Ani jsem si nevšimla, že jsme projely lesem. Mírně jsem se zaklonila,aby ta silná kobylka zastavila. Jinak to nešlo. Bez otěží to bylo docela dost těžké, ale rozumněla mi. Hned udělala to co jsem po ní chtěla. Zastavily jsme úplně.
"Tak klid, holčičko. Vydýchej se" a při těhle slovech jsem se sesouvala po ¨kaštanovém hřbetu. Svalila jsem se na zem a zůstala ležet. Rychle jsem oddechovala. Klisna taky. Najednou mě polil pocit štěstí. Uvědomila jsem si, že ho mám hodně. Měla jsem úžasnou klisnu, úžasnou mamku a zrovna jsem utekla hrobníkovi z lopaty. Klisna se začala pást a já slyšela, že je tu někde potok a bylo to tak. Viděla jsem ho kousek od nás. Jemně jsem chytla Lavender za hřívu a pomalu šla k potoku. Klisna jak ho uviděla přidala a klusala se napíít a já jsem se šla taky napít a omýt pot z těla.Trošku jsem i opláchla Lavendřino tělo. Viděla jsem z jejího výrazu, že se jí to líbí. Pak jsem si sedla a Lavender zase začala pást. Chvilku jsem tam takhle byly, ale pak jsem si vzpomněla, že jsem vlastně mamce ani nezanechala vzkaz. Vlastně ani nebyl čas a mohla by se o mne bát. Vyškrábala jsem se na kaštanově hnědý hřbet a vyjely jsme. Jely jsme volným krokem směrem k lesu odkud jsme přijely. Dojely jsme do stáje a já jsem se postarala o Lavender a šla domů. Otevírala jsem dveře a slyšela jsem mamku jak hned volá
"Lis jsi to ty ?"
" Jo mamí, jsem to já" odpověděla jsem rychle a zamířila do kuchyně.
" Kde jsi byla ?!" řekla mamka poněkud hlasitěji.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ !! !! !!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Týnka - Sbéška♥ | E-mail | Web | 7. února 2010 v 17:45 | Reagovat

ty jo tendle díl byl fakt napínavej chci další :) uf jsem si odddechla že to nebyla ona v těch novinách :)

2 Týnka - Tvé Sbéčko ♥ | E-mail | Web | 7. února 2010 v 22:10 | Reagovat

tak já o tom skusím popřemejšlet :)Děkuju ♥ ! Jo a přihlaš se když tak zítra na icq potřebuju stebou mluvit o tom táboru a tak :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama