Sweet Twins-Úvod

10. února 2010 v 14:42 | Kakačka
Takže je tady úvod komixu Sweet Twins!

Sorry, ještě nemám udělaný úvodní obrázek, ale brzo bude.

Úvod pod perexem


Tak to jsme my! Dvojčata Tellovi !
Holky o sobě: No tak jsme..eh.. docela dost velký PAŘMENKY ! To poznáte hlavně u baráku ! Něco vám o něm pak řekneme.

Tak to jsem já Christine. Narodila jsem se ve znamení vodnáře stejně jako moje sestra. Pardon jako moje dvojče. Je mi 21 let a jsem o 7 minut mladší než moje milovené dvojčátko :-D.Jsme na sobě a muzice závislé ! Bydlíme spolu sami od 19, protože rodiče zemřeli když nám bylo 18. Rok jsme bydlely u naší bohaté babičky a ta pak taky zemřela a všechno v závěti napsala na nás. Z nás se staly boháči, ale samozřejmě, že věci které byly pro babičku vzácné jsme nechali naší druhé babičky, protože se spolu hodně kamarádili. No a mi jsme si z těch peněz koupili baarák a zařídili podle svého. No miluju samozřejmě svoje dvojče( ale nejsme lesby !), muziku, tanec, pařby, PC, TV, éto kdy josu nejlepší kalby. A nesnášim lidi co přijdou na naší kalbu bez pozvání( nejradší bych je vraždila, protože na naše kalby nechodí jen tak někdo !), Barbiny.No a tady mě máte zblízka :
Jo a mimochodem miluju ještě malování, ale ještě se učím.
Čauky tak já jsem Cheryl Tellová. Moc vám toho neřeknu, páč to skoro vše řekla moje ségra. No tak jsem o 7 minut starší takže si z ní utahuju, ale jinak se máme hodně rádi jako rodina, ale jsme ¨nejlepší kámošky. Miluju skoro to stejné jako moje ségra,ale řeknu to znova :). Svoje dvojče(jak již řečeno nejsme lesby!), kalby, muziku, tanec, docela i zpěv, ale nejsem v tom dobrá, léto, PC, TV a svůj milovanej pokojík. Je luxusně zařízenej. Máme ho se ségrou stejnej jen jiný povlečení na posteli. No a nesnášim uplně to stejný což jsou Barbiny a lidi co pčijdou bez pozvání na kalbu. Ale teď právě se učím na klavír a nechci se vychloubat, ale zatim mi to docela jde :)
A tady jsme ještě zblízka :D
Jo a ještě pro info. My se sestrou dělme všechno spolu(skoro xD) a jednou jsme si nechali piercing do obočí, ale já mám pecky a ségra kroužky.

Tak a tady je náš baráček
Před ním jsme mi dvě xD. No náš barák je rozdělen na dvě části. Jednou je normálně pnáš barák, ale vzadu je druhá část a ta je pro pořádný kalby a ta obsahuje místnost na tančení, kuchyni a když je hezky tak velkou terasu s grilem, lehátkama, 2 vířivkama, masážním stolem, herním automatem a to je asi vše a ještě venku před terasou máme vrh sekerou.
(sry za nezvednuté zdi, ale jina kto vyfotit nešlo) Tady je naše super luxusní taneční místnost s peckovou věží a reprákama na zdi.(sry, ale u všech místností jsem zapomněla dát světla :-D )
Tady je kuchyň pro pařby s barem. (zase nezvednuté zdi, jinak to nešlo !)
A tady je ta pecková terasa !
Tak a teď k našemu domu
Kuchyň skoro stejná jako pro pařby
Super sedačka v obýváku !(sry za mizící schody)
Boží obraz v obýváku!Strašně se nám líbí
Naše luxusní televize !Zrovna tam máme ÓČKO xD
A tohle je terasa pro nás. 2x posilovací stroje, masážní stůl, vířivka, dalekohled, lehátka.

Tak to je konec úvodu, ale naše pokoje vám představíme v prvním dílu ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Týnka - Tvé Sbéško ♥ | E-mail | Web | 10. února 2010 v 16:07 | Reagovat

To bude bombastickej komix  :-) a ten obraz se mi taky líbí je geniální  :-D

2 Týnka - Tvé Sbéško ♥ | E-mail | Web | 10. února 2010 v 16:46 | Reagovat

A vypadaji jako ty  :-D

3 Gabb ♥ | Web | 10. února 2010 v 17:09 | Reagovat

Ahoj! Jsi členem naší komunity, tudíž si na blog dej, prosím, reklamu na valentánskou párty: je hned v prvním článku na bligu, doufám, že přijdeš!!

PS: na ten komix se těším ;-)!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama